TurkishEnglishGermany
Yarasa Çadır
Yarasa Çadır

Branda tente ve yarasa çadır gibi alanlarda uzmanlaşmış olan Öncü Teknik Tente sektörde en ön sıralarda olup kalite ve hizmette ödün vermeyen bir kuruluştur. Öncü Teknik Tente web sitesi ile sosyal ağlarda bağları kuvvetlendiren firma pek çok hizmeti üst seviyelere çıkarmaktadır. Müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda özel çizimler yapılmakta özgün ve doğal modeller de oluşturulmaktadır. Ülkemizde branda sistemleri genelinde akla gelen ilk firma olup tasarım ve modelleri ile en ön sıralara çıkmaktadır.

Doğal hayat ve kamp hayatı için üretilen çadırlar pek çok çeşitte tasarlanmıştır. En modern tasarım ve çizimlerden biri ise yarasa çadır olarak bilinmektedir. Üçgen çadır grubuna giren yarasa çadır daha çok otel, yemekhane ya da özel davet mekânlarında havada tasarım olarak kullanılmakta ve ortama şıklık katmaktadır. Rengârenk ve çok değişik çizimlerle yarasa çadırı evinizin bahçesi, işletmenizin mekânı ya da düşündüğünüz her yer için Öncü Teknik Tente ye bakmanız ve gerekli araştırmaları yapmanız yeterli olacaktır. 1977’li yılların başında tente branda ve çadır sektörüne giren başarılı firma kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımaktadır. Özel istek ve çizimleri ile aynı zamanda rakiplerine göre bütçenizi zorlamayacak şekilde çalışmasını sürdürmektedir. Sürekli aktif olan web sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir seçeceğiniz sipariş ve yardım için iletişim bölümünden bilgilere ulaşabilirsiniz. Çadırın her tasarımında uzmanlaşan personel kadrosu ile yapılan işten memnun kalacak ve çevrenize tavsiyede bulunacaksınız.

Yarasa çadırı ya da piyasada bilinen adıyla asma germe brandalar yere sabit konumdaki ayakların üzerine adının da çağrıştırdığı biçimde asma germe yöntemiyle monte edilirler. Şekil olarak yarasa kanatlarını andıran branda estetik görüntüsü itibariyle bir çok işletmenin tercihidir. Germe işleminden sonraki süreç için üzerinde birikebilecek kar ve yağmurun iyi hesaplanması gerekmektedir. İşletmelerin estetik ve kullanışlı yapısı sebebiyle tercih ettikleri yarasa çadırları aynı zamanda portatif özellikleri sayesinde belirli sürelerde veya sezonlarda düzenlenen fuarlarda ve açık hava etkinliklerinde de yaygın olarak kullanılırlar.

yarasa çadırı istediğiniz kalite ve renge göre de farklı fiyat aralığın sahip olmakla birlikte kalite-para endeksinde en verimli ve sektörün lider firması apoletine sahibiz. Öncü Teknik Tente olarak bu piyasada diğer ürünlerimizde olduğu gibi yarasa çadırı fiyatları alanında da sektöre öncülük etmekten gurur duyarız.

Yarasa çadırı üretimi için gerekli olan montaj araç ve gereçleri uygulanacak olan sisteme ve montaj yapılacak alanın yapısına göre özel olarak üretilmektedir. Üretimi ve montajı oldukça özverili ve itinalı bir çalışma gerektiren yarasa çadırı üretiminde Öncü Teknik Tente olarak cıvata, somun, liftin ve çektirme halatı gibi malzemelerde paslanmaz çelik kullanarak çadırın daha uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. Gerdirilen branda hususunda da brandanın zorlu kış şartlarına, fırtınaya ve üzerinde birikebilecek kar yığınına karşı dayanıklı olması bakımından  inşa edilen yerin iklim şartlarına bağlı olarak polyester veya pamuklu kumaş kullanılır. Boyanması gerekli aksamlarda da boya kullanımı olarak daldırma galvaniz boyayı tercih ediyoruz. Galvaniz, erimiş çinkonun içine kaplama amacı ile kullanılacak maddenin batırılması işlemidir. Kullanılan metal ve çeliklerin paslanmaya ve olumsuz hava koşullarına karşı işlevini yitirmeden çalışmasını ve daha uzun ömürlü olması bu boyama işlemi ile sağlanır. Çünkü müşterilerimizin memnuniyeti ve firmamızın itibarı paradan çok daha mühimdir.

DİĞER HABERLER
Call Now ButtonHemen Ulaşın