TurkishEnglishGermany
Şeffaf Tente-Stor Perde
Şeffaf Tente-Stor Perde

Şeffaf tente perde günümüzde hayatımızın her köşesinde yer alan bir çeşit çadırdır. Günümüzde şeffaf tente stor perde çay bahçeleri veya kafelerin sigara içme alanları için yaptığı insanların hava şartlarından etkilenmemesi için yapılan bir çeşit çadır biçimidir. Şeffaf tente stor perdenin çok sağlam olup olmaması yapım aşamasındaki sağlamlığıyla eşdeğerdir. Şeffaf tente perdeyi rüzgar sirkülasyonun çok olduğu yerlere kurarsanız eğer çok şikayetçi olabilirsiniz. Fakat herhangi bir hava boşluğunun girmesine izin vermeyip çıtaları sağlam ve güçlü olarak inşa ederseniz şeffaf tente stor perdenin hiç bir sıkıntı çıkarmayacağından emin olabilirsiniz. Şeffaf tente perde aslında çadırın aynısıdır. Fakat şeffaf tente stor perdeyi çadırdan ayıran en önemli özelliği çevresi komple branda olmaması bazı yerlerin şeffaf branda olması bir nevi pencere edası vermesidir. Kafelerde şeffaf tente stor perde kullanılan özelliklerdendir. Çünkü sigara içme alanları için hem sıcak olması hem de şeffaf kısımların açılmasından dolayı açık hava olarak sayılması kafelerde çok görülme oranın arttırıyor.

Branda ve tente gibi ürün sektörüne 1977 yılında giren Öncü Teknik Tente firması tam olarak 150 ye yakın zengin çeşitlilikte alana sahiptir. Ürünleri çok amaçlı tente, araba brandası, eğlence çadırı, hangar ve iftar çadırı, şeffaf tente stor perde, havuz çadırı, kamp çadırı, kamelya, kapalı spor tesisleri, mafsallı tente, sabit tente ve körüklü tente, şantiye çadırı şeffaf branda, şemsiye, yarasa ve tören çadırı gibi pek çok ana başlık altında değişik model ve tasarımları üretmektedir.  Şeffaf tenteler genelde çay bahçeleri, kafeler ve lokanta gibi yerlerin bahçelerinde tercih edilebileceği gibi evlerin balkon sistemleri içinde kullanılabilir. İstenilen her yere uygun olabilecek bu şeffaf tenteler pek çok kullanım amacına hizmet edebilir. Şeffaf olması karşıyı görebilme imkânını vermesi, tente sistemine benzer bir şekilde dişli mekanizma ile rulo haline gelmesi, pratik toplama ve kullanım sağlaması, cam görüntüsü ile zarif, estetik e ortama aydınlık bir görüntü kazandırması gibi pek çok genel ve özel nenden dolayı talep edilmektedir. Öncü Teknik Tente firması bu talebe karşılık verecek yüksek kalite ve uzman çizimleri ile müşterilerini beklemektedir.

Firma bünyesinde üretilen her üründe olduğu gibi şeffaf tente stor perde üretimi de aynı özen ve ilgi ile yapılmaktadır. Yapılan her iş için uzman kadro olup kendi alanında deneyim ve tecrübeli çalışan kadrosu mevcuttur.

DİĞER HABERLER
Call Now ButtonHemen Ulaşın