TurkishEnglishGermany
Pazar Çadır
Pazar Çadır

Çadır branda ve tente sektöründe 1977 yılından beri faaliyet gösteren Öncü Teknik Tente firması köklü bir kuruluş olup dev bir şirkettir. Kendi alanında uzmanlaşmış ekibi ile kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini üst sıralara çıkararak ön sıralara gelmiştir.Tente, Branda ve çadır denince akla ilk gelen firma olan Öncü Teknik Tente da 150 çeşide yakın ürün hizmete sunulmaktadır. Ayrıca ilerleyen teknolojiyi takip etmekte ve çıkan her yeni sistemi örenerek kendini geliştiren bir firmadır. Genel olarak ürettiği ürünleri; pazar çadırı, yarasa, tünel ve Kızılay çadırı gibi pek çok çadır üretimi, kamyon, araba ve tekne brandaları, sabit tente, körüklü tente,mafsallı tente,t model tente,klasik tente,kış bahçesi kapamalar,şeffaf kaplama,raylı tente,pergola ve akardiyon tente çeşitleri gibi pek çok ana başlıkta sıralanabilir.

Genelde kubbe şeklinde olan ya da üçgen çadır grubuna giren Pazar çadırları sabit ve hareketli pazarlarda kullanılan çadır sistemleridir. Öncü Teknik Tente firması Pazar çadırına da diğer ürünlerde olduğu gibi önem göstermekte hizmette sınır tanımamaktadır. Pazarcının, belediyenin ya da büyük kullanım alanına sahip olanların isteğine göre özel çizimlerde oluşturulacak Pazar çadırları aynı zamanda şehrin mevsimsel ortamına göre de şekillenebilmektedir. Kendini sürekli geliştiren firma Pazar konusunda pazarcının ve müşterilerinin rahat edebileceği sabit ya da taşınabilir çadır sistemleri yapabilmek ta veya yeni modeller tasarlayabilmektedir. Firmanın bu sektördeki başarıları ve kullanıcı yorumları dikkate alındığında ürün kalitesi ortada olup gerekli siparişleriniz vermelisiniz. Firma aynı zamanda firmaya ait web sitesinden gerekli araştırmalar da yapabilirsiniz.

Plastik bez ya da özel korumalı kumaşlardan yapılan Pazar çadırları genellikle kenarlardan hava alacak şekilde ve üçgen veya yarasa şeklinde de olabilmektedir. Sabit olan çadırlar firma tarafından gönderilen deneyimli ve tecrübeli ekiplerce kurulmaktadır. Seyyar olan pazarcıların kullanacağı basit ve kurulumu kolay çadırlar ise basit bir şekilde toplanabilr ve kurulabilmektedir.

Pazarlar için gerek geleneksel stilde gerekse yerleşik olarak Pazar çadırları hala en kullanışlı ve geçerli yöntemdir. Pazar yerlerinin değişkenliği ve hemen her gün başka yerde pazara çıkma sıklığı bu çadırların imalatının özellikli olması gerekliliğini ortaya koymaktadır. En fazla pazar çadırı kullanım sorunu yıpranma veya sürekli taşınma nedeni ile ortaya çıkmaktadır. Öncü Teknik Tente tarafından üretilen pazar çadırları oldukça dayanıklı kumaşlardan yapılmaktadır. Yağmur veya güneş gibi kuvvetli dış etkenlere karşı uzun yıllar dayanabilecek kumaşlardan üretilen çadırların kenar ve bağlantı parçaları da oldukça dayanıklı malzemelerden kuvvetli dikiş mukavemetine haiz bir biçimde imal edilmektedir.

Firmamız hem tasarımcı hem de üretici bir firmadır. Size özel hizmetlerimiz kapsamında istediğiniz ölçü ve nitelikte pazar çadırı üretimi yapabilmekteyiz. Tüm ürünlerimizin görsellerine ve firmamız hakkında bilmek istediklerinize https://www.oncutekniktente.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Bizlere 0212 668 11 01 numaralı telefonumuzdan ve info@oncutekniktente.com dan ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.

DİĞER HABERLER
Call Now ButtonHemen Ulaşın