TurkishEnglishGermany
Motorlu Pergola
Motorlu Pergola

Sunroof Motorlu Pergola sistemleri, açık alanların her mevsimde yıllarca kullanılmasına olanak veren çok estetik ve sağlam bir çözümdür. Pergola larımız, sadece güneşe karşı bir önlem değil aynı zamanda, Beaufort rüzgar skalası, 11 şiddetine (117 km/saat) kadar dayanıklı, kara, yağmura ve de güneş ışığına karşı dirençli olarak tasarlanmıştır. Raylı Tente diye de tabir edilen Motorlu Pergola sistemleriAlüminyum profilleri, yüksek dereceli 6063 alüminyum ekstrüzyon ile imal edilir, elektrostatik toz boya ile özel fırınlarda boyanır ve bu da açık alan uygulamalarında üstün performans sağlar.

Tüm civata, vida ve pimler, sistemin uzun ömürlü kullanılmasını sağlamak için yüksek kalite paslanmaz çelikten üretilir. Evo ray profilleri (110 x 160 mm), eşsiz yan kanal dizaynı sayesinde sistemin montajında kolaylık sağlar ve alüminyum ekstrüzyon ray profilleri ile sistem 10 metreye kadar ileri açılabilir. İhtiyaca göre 13 metreye kadar ulaşılabilen cephe genişliği sağlanır.

Sistemin hareketi, ray içinde çalışan arabaların üstün tekerlek yapısı ve trigger gergi kayış sistemi ile kesinlikle kusursuz bir şekilde sağlanır ve 600 kg olan taşıma kapasitesi ise m2 ye düşen kar yüküne karşı mükemmel bir direnç sunar. İçerisinde çelik tel ihtiva eden Trigger gergi sistemi 1000kg çekiş kuvvetiyle kusursuz bir gerilme sağlayarak düşük eğimlerde dahi su tahliyesini rahatlıkla mümkün kılar. Avrupa ürünü, alev yürütmez ve su geçirmez mimari black-out membran kumaş, maksimum stabilite ve sıcaklık, nem ve kir direnci sağlıyor.

Üretim teknolojisi ile eşit esneme özelliğine sahiptir ve torbalanma yapmaz. Akrilik üst kaplama, sonraki yıllar için temizlemeyi ve bakımı kolaylaştırıyor. Sistemdeki alüminyum koruma çatısı, kumaş kullanılmadığında, koruma sağladığından kumaşın ömrünü uzatmaktadır. Raylı Tentelerimizde standart donanım olarak sunulan özel fitil ve conta sistemi, tüm olumsuz kötü hava koşullarında mekan içerisine su ve hava girmesini engeller. Üst düzey korumaya yönelik bu özel fitiller, kumaşta, raylarda, ön profilde ve arka çatı kiriş desteğinde; Özel olarak tasarlanmış contalar ise kumaşı tutan ve hareketini sağlayan arabalarda monteli olarak bulunur. Kullanılan bu fitil ve contalar esnek yumuşak kauçuktan imal edilmiştir.

Firmamız hem tasarımcı hem de üretici bir firmadır. Size özel hizmetlerimiz kapsamında istediğiniz ölçü ve nitelikte pazar çadırı üretimi yapabilmekteyiz. Tüm ürünlerimizin görsellerine ve firmamız hakkında bilmek istediklerinize https://www.oncutekniktente.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Bizlere 0212 668 11 01 numaralı telefonumuzdan ve info@oncutekniktente.com dan ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.

DİĞER HABERLER
Call Now ButtonHemen Ulaşın