TurkishEnglishGermany
Elips Model Şantiye Çadırı
Elips Model Şantiye Çadırı

Galvanizli sacdan, çadır yapı modeline göre özel ebatlarda üretilmiş içi ve dışı galvanizli profil boru kullanılmaktadır. Çadır yapılarımız de-monte sistem olup, kurulması ve başka yere nakledilmesi kolaydır. Modeline göre, iskeleti oluşturan parçalar, geçme veya flanşlar yardımıyla fiber somunlu cıvata ile birleştirilmektedir. Bu özellikler çadır yapının verimli, sağlıklı ve uzun süre kullanımını sağlar ve çadır yapının fiyatını yaklaşık %25 etkiler. Aynı ebatlarda bir çadırı %25 daha ucuza alıyorsanız iki kere düşünün ve ısrarla içi ve dışı galvanizli iskelet aksamı isteyiniz.

Çadır yapılarda kullanılacak olan yalıtım malzemesi, öncelikle kullanım amacına göre, daha sonra ise çadır yapının kullanılacağı bölgeye göre değişkenlik gösterir. Burada önemli olan, kullanılacak yalıtım malzemesinin orijinal ham maddeden üretilmiş olması ve içerisinde geri dönüşümden üretilmiş maddeler bulunmamasıdır. Bu özellikte bir yalıtım malzemesi size uzun yıllar sağlıklı ve uygun bir ortam sağlayacaktır.

Orijinal ham maddeden Öncü Teknik Tente Çadır için özel üretilmiş, içeriğinde geri dönüşümden elde edilen madde içermeyen, bakteri barındırmayan, koku yapmayan, %100 polyester, nem hapsetme kapasitesi yüksek, çabuk kuruma özelliğine sahip, 500 gr/m² ağırlığında, uzun ömürlü, beyaz renkli yalıtım malzemesidir. Genellikle Bizofol ABA ile birlikte uygulanır.

Bir yüzeyi  alüminyum folyo kaplı 5 cm ve 10 cm kalınlıklarında, piyasada İzocam ve Knauf marka olarak satışı yapılan yalıtım malzemesidir. Her ikisinin de özellikleri aynı olduğu gibi fiyatları da aynıdır.

Her iki yüzeyi alüminyum folyo kaplı, arasında hava kabarcıklı naylon bulunan, 210 gr/m² ağırlığında, uzun ömürlü yalıtım malzemesidir. Barınma, şantiye, yemekhane, depo amaçlı çadır yapılarda tek başına uygulandığı gibi üretim çadırlarında İzofelt veya camyünü ile birlikte uygulanır.

Orjinal ham maddeden üretilmiş, çadır kullanıma amacına göre m² ağırlıkları değişen, ham maddesi polietilen veya polipropilen olan, yıkanabilen, bakteri barındırmayan çadır yapı malzemesidir.

Çadır yapının en üst kısmında kullanılır. Alev yürütmez, UV (zararlı güneş ışınlarına karşı koruma) Katkılı, 1100 dtex, 650 gr/m², kopma ve yırtılma mukavemetleri yüksek, canlı yaşamına uygunluk sertifikalı, bakteri barındırmaz, koku yapmaz, hava ve su geçirmez PVC brandadır. Birleştirme işlemi yüksek frekanslı robotlar yardımıyla yapılır. Çadır yapılarımızda kullandığımız brandaların üretim sertifikaları sizlere sunulmaktadır. Siz de ısrarla bu sertifikaları isteyiniz.

Firmamız hem tasarımcı hem de üretici bir firmadır. Size özel hizmetlerimiz kapsamında istediğiniz ölçü ve nitelikte Elips Model Şantiye çadırı üretimi yapabilmekteyiz. Tüm ürünlerimizin görsellerine ve firmamız hakkında bilmek istediklerinize https://www.oncutekniktente.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Bizlere 0212 668 11 01 numaralı telefonumuzdan ve info@oncutekniktente.com dan ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.

DİĞER HABERLER
Call Now ButtonHemen Ulaşın