TurkishEnglishGermany

Çankırı Tente

<h1>Çankırı Tente</h1>

Çankırı Tente markası ile, müşterilerine, daha kaliteli hizmet ve daha hızlı üretim için 1000 M2 lik yeni kapalı alanında hizmet vermeye başlamıştır..

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen,yaptığı tüm mamullerinde garanti ve alanında servis güvencesi vererek bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrar yapısından taviz vermeden kalıcı hizmet vermeye devam edecektir.

Çankırı Tente‘nin amacı piyasa koşullarında üretim yaparak müşterilerine uygun fiyat garantisi ile üretim yaparak hem kendi karlılığını arttırmak hemde müşteri montaj parası ve işcilik ücreti ödemeyeceği için müşteriyi karlı çıkarmaktır.

Şirket kurulduğu yıldan bu güne dinamik ve gelişime açık yapısıyla sektörün öncü firmaları arasında olmuştur. Özel donanımlı personeli ve müşteriye tam olarak neye ihtiyacı varsa onu temin etme taahhüdü ile başarılı olmak için yönlendirilen bu saygın şirket ürünlerinin her yönünde yenilik ve mükemmelliği uygular.

Tüm ürünlerimizin görsellerine ve firmamız hakkında bilmek istediklerinize https://www.oncutekniktente.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Bizlere 0212 668 11 01 numaralı telefonumuzdan ve info@oncutekniktente.com dan ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.

DİĞER HABERLER
Call Now ButtonHemen Ulaşın